• SAMEN 

    CONSTANTIA!

  • Trainingsschema

    Maandag Team Lokaal Veld Trainers
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO7-1/2 5/6 3 Alex Jans / Johan Jans / Christian Pijnappels
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO8-1 3 3 Pascal Thijssen combi JO8-1/JO9-1
    Van 18.00 uur - 19:15 uur JO9-1 3 3 Frank v/d Sanden / Koen van Berlicumcombi JO8-1/JO9-1
    Van 18.15 uur - 19.30 uur JO11-1 7 3 Geert-Jan Daverveld / Huug Hendriks
    Van 18.00 uur - 19:15 uur JO14-1 8 4 Maurice v/d Zanden / Rens Franken
    Van 18.00 uur - 19.30 uur MO17-1 4 4 Sonja Daverveld / Inge van Schipstal
    Van 19:45 uur - 21:15 uur JO15-1 2 4 Twan Takken / Ton v/d Zanden
    Van 19.45 uur - 21.15 uur JO17-1 5 3 Henk v/d Cruijsen Vacature
    Van 19.45 uur - 21.15 uur JO19-1 1 3 Gerard Weijers
    Dinsdag
    Van 18.00 uur - 19.30 uur JO12-1 3 4 Jos Kuijpers / Siem vd Hoogen
    Van 18.00 uur - 19.30 uur JO12-2 5 4 Maik Josephs / Mirthe Loeffen
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO13-1 6 3 Hein Nabuurs / Patrick v/d Cruijs
    Van 18.00 uur - 19.30 uur MO13-1 2 3 Anke vd Heuvel / Sanne Buijs
    Van 19.45 uur - 21.15 uur VR1 1 4 Wout Huvenaars
    Van 19:45 uur - 21.15 uur VR2 4 4 Dick Derks
    Van 19.45 uur - 21.15 uur Selectie 7/8 3 Gert-Jan Reijnen / Marco vd Groes
    Woensdag
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO10-1 6 3 Ruben Wientjes / Siem Verbruggen
    Van 18.15 uur - 19.30 uur JO14-1 8 4 Maarten Willems / Peter Leurs
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO9-1 3 3 Mike Verhappen / Rene Hendriks
    Van 19.45 uur - 21.15 uur MO17-1 4 4 Willy-Jan Jacobs / Jeroen Jakobs / Erik Verwoerdt / Eddy Weren
    Van 19.45 uur - 21.15 uur JO17-1 5 3 Henk v/d Cruijsen Vacature
    Van 19:45 uur - 21:15 uur JO17-2 3 4 Koert Knoops / Dennis van Gemert
    Van 19.45 uur - 21.15 uur JO19-1 1 3 Gerard Weijers
    Donderdag
    Van 18.15 uur - 19.30 uur JO11-1 7 4 Edwin Weren / Rens Franken
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO12-1 3 4 Twan Wijnhoven / Ton Aben
    Van 18:00 uur - 19:30 uur MO13-1 44Frank vd Sanden / Giel Franken
    Van 18.00 uur - 19.15 uur JO13-1 6 3 Hein Nabuurs / Ton Nabuurs
    Van 18.00 uur - 19.30 uur JO15-1 2 3 Niels Thijssen / Dirk Vloet
    Van 20.00 uur - 21.30 uur Lagere sen. 5 4 geen
    Van 19.45 uur - 21.15 uur VR1 1 4 Wout Huvenaars
    Van 19.45 uur - 21.15 uur Selectie 7/8 3 Gert-Jan Reijnen / Marco vd Groes