• SAMEN 

    CONSTANTIA!

  • Senioren programma (GEWIJZIGD vanwege nacompetitie 29-05-2019)

    PROGRAMMA VOOR HET STERTOERNOOI OP 1 EN 2 JUNI 2019

    INDELING:  

    POULE 1

     

     

     

     

     

     

    POULE 2

     

     

     

     

     

     

    POULE 3

    GROENE SCHAKEL

    KLOMPEKAM

    SAMSAM

    MILLSE HOEK

    HANK

    DE HOEVE

    ESSENLEEUWE

    BEETERE

    LINDENLAAN

    HAPSE NOORD

    PEELPARKERS

    RISTERSTRAAT

    LAMPEREN

    GROENLING

    4 LINDEN

     

    POULE 1

    Programma voor zaterdag 1 juni 2019  

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    14:45 - 15:15

    1

    GROENE SCHAKEL - MILLSE HOEK

    15:30 - 16:00

    1

    ESSENLEEUWE - HAPSE NOORD

    16:15 - 16:45

    3

    LAMPEREN - GROENE SCHAKEL

    17:00 - 17:30

    3

    MILLSE HOEK - ESSENLEEUWE

    17:45 - 18:15

    4

    HAPSE NOORD - LAMPEREN

     

    Programma voor zondag 2 juni 2019

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    09:30 ?? 10:00

    4

    GROENE SCHAKEL - ESSENLEEUWE

    10:15 - 10:45

    1

    MILLSE HOEK - LAMPEREN

    11:00 - 11:30

    4

    HAPSE NOORD - GROENE SCHAKEL

    11:45 - 12:15

    1

    LAMPEREN - ESSENLEEUWE

    12:30 - 13:00

    4

    HAPSE NOORD - MILLSE HOEK

     

    POULE 2
    Programma voor zaterdag 1 juni 2019

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    14:45 - 15:15

    3

    GROENLING - KLOMPEKAM

    15:30 - 16:00

    3

    BEETERE - PEELPARKERS

    16:15 - 16:45

    4

    KLOMPEKAM - HANK

    17:00 - 17:30

    4

    PEELPARKERS - GROENLING

    17:45 - 18:15

    1

    HANK - BEETERE

     

    Programma voor zondag 2 juni 2019

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    09:30 ?? 10:00

    1

    KLOMPEKAM - BEETERE

    10:15 - 10:45

    3

    HANK - GROENLING

    11:00 - 11:30

    3

    PEELPARKERS - KLOMPEKAM

    11:45 - 12:15

    3

    GROENLING - BEETERE

    12:30 - 13:00

    1

    PEELPARKERS - HANK

     

    POULE 3
    Programma voor zaterdag 1 juni 2019

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    14:45 - 15:15

    4

    RISTERSTRAAT - 4 LINDEN

    15:30 - 16:00

    4

    HOEVE - LINDENLAAN

    16:15 - 16:45

    1

    4 LINDEN - SAMSAM

    17:00 - 17:30

    1

    LINDENLAAN - RISTERSTRAAT

    17:45 - 18:15

    3

    SAMSAM - HOEVE

     

    Programma voor zondag 2 juni 2019

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    09:30 ?? 10:00

    3

    SAMSAM - LINDENLAAN

    10:15 - 10:45

    4

    HOEVE - 4 LINDEN

    11:00 - 11:30

    1

    RISTERSTRAAT - SAMSAM

    11:45 - 12:15

    4

    4 LINDEN - LINDENLAAN

    12:30 - 13:00

    3

    RISTERSTRAAT - HOEVE

     

    Einde poule wedstrijden om ca 13:00 uur.  

    Finale wedstrijden op zondag 2 juni 2019.  

    Het aantal wedstijdpunten behaald in de poule bepaalt wie er om plaats 1 t/m 15 speelt. Is het aantal wedstrijdpunten gelijk, dan telt het doelsaldo. Is het doelsaldo ook gelijk, dan is bepalend wie de meeste doelpunten voor heeft gemaakt. Is dit ook gelijk, dan moeten er strafschoppen genomen worden door 5 verschillende spelers van elk betreffend team. Mocht de strijd nog niet beslist worden dan wordt er door de overige spelers om en om een strafschop genomen totdat er een winnaar is.  

    PROGRAMMA FINALE WEDSTRIJDEN OP ZONDAG 2 JUNI 2019

    De No 1 van elke poule en de beste No 2 spelen de halve finale.

    De 2e nummer 2 en de 3e nummer 2 spelen om plaats 5 en 6

    De 1e nummer 3 en de 2e nummer 3 spelen om plaats 7 en 8

    De 3e nummer 3 en de 1e nummer 4 spelen om plaats 9 en 10

    De 2e nummer 4 en de 3e nummer 4 spelen om plaats 11 en 12

    De 1e nummer 5 en de 2e nummer 5 spelen om plaats 13 en 14 Dit wordt beslist door het nemen van 11 strafschoppen per team. De 3e nummer 5 wordt 15e.

    De verliezers van de halve finale nemen strafschoppen op veld 4 voor de plaatsen 3 en 4.

    De finale wedstrijden zijn om ca 14:30 gepland.

     

    PLAATSINGSWEDSTRIJDEN

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    PLAATS

    14:00 - 14:30

    3

    -

    7 - 8

      14:00 - 14:30 

    4

    -

    9 - 10

    14:45 - 15:15 

    3

    -

    11 - 12

     

    AANVANG 

    VELD

    WEDSTRIJD

    PLAATS

    14:45 - 15:15

    4

    -

    13/14

     

    HALVE FINALES

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    PLAATS

    15:30 - 16:00

    3

    -

    A

    15:30 - 16:00

    4

    -

    B

     

    Verliezers halve finale strafschoppen direct strafschoppen (11 per team om en om) op veld 4.  

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    PLAATS

    16:15 - 16:45

    3

    -

    3/4

    16:15 - 16:45

    4

    -

    5/6

     

    FINALE  

    AANVANG

    VELD

    WEDSTRIJD

    PLAATS

    17:15 - 17:45

    1

    -

    1 - 2

    PRIJSUITREIKING CA 18:30 UUR VOOR DE KANTINE  

    Programma onder voorbehoud.  

    KIJK DAAROM OOK TIJDENS DE STERDAGEN OP HET TOERNOOIBORD ONDER DE STAANTRIBUNE.

    De Stercommissie wenst iedereen ook dit jaar een sportief en gezellig Stertoernooi toe.

    De Stercommissie