• Constantia JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    Hendriks, JeroenTechnische stafAss.-trainer/coach
    Reijnen, Gert-JanTechnische stafTrainer/coach
    Willems, NolTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingdetails

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    wo 23-okt. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    ma 28-okt. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    wo 30-okt. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    ma 04-nov. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    wo 06-nov. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    ma 11-nov. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    wo 13-nov. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
    ma 18-nov. 19:45Veld 3Kleedlokaal 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 okt. 19:45Constantia JO19-1 - Vitesse'08 JO19-1Sportpark De Kwik
    26 okt. 15:00Constantia JO19-1 - DSV JO19-1Sportpark De Kwik
    2 nov. 14:30SV Venray JO19-2 - Constantia JO19-1Sportpark De Wieen
    9 nov. 15:00Constantia JO19-1 - Volkel JO19-1Sportpark De Kwik
    16 nov. 14:45Festilent JO19-1 - Constantia JO19-1Sportpark De Bundel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 - JO19-11 - 2
  • Poulestanden Constantia JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-13210133107
    2DSV JO19-13210133107
    3ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-13012210-81
    4SV DWSH'18 JO19-13012416-121

    Poulestanden Constantia JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 JO19-1422012488
    2SV Venray JO19-2421110647
    3Festilent JO19-121107254
    4V.V. Achates JO19-131118804
    5JO19-1311167-14
    6Boekel Sport JO19-1311135-24
    7DSV JO19-14112813-54
    8Volkel JO19-1210136-33
    9Vitesse'08 JO19-13102610-43
    10UDI'19/CSU JO19-3200224-20

    Poulestanden Constantia JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-111002113
    2ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1100112-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Baltussen, GijsTeamspeler
    Egelmeers, WouterTeamspeler
    Franken, GielTeamspeler
    Franken, RensTeamspeler
    Hendriks, GijsTeamspeler
    Hendriks, HuugTeamspeler
    Hoogen, Siem van denTeamspeler
    Jakobs, JurTeamspeler
    Mil, Nick vanTeamspeler
    Sengers, MaxTeamspeler
    Verbruggen, SiemTeamspeler
    Vloet, HugoTeamspeler
    Wientjens, RubenTeamspeler