• SAMEN 

    CONSTANTIA!

  • Verslagen

  • Doelstelling

    De doelstelling van deze club is jaarlijks een extra financiële bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van sportvereniging W.V.V. Constantia middels een bijdrage van € 50,- per deelnemer per jaar. 

    Indien u Constantia ook een warm hart toedraagt nodigen wij u uit om ook lid te worden van onze club. Door jaarlijks € 50,- te storten ten name van Club van 50 W.V.V. Constantia bent u lid. U kunt zich elektronisch inschrijven (klik hier) of d.m.v. het inleveren van bijgevoegd formulier (klik hier)

    In de kantine van W.V.V. Constantia wordt een bord geplaatst waarop de namen van alle deelnemers van de Club van 50 vermeld staan. De door u op het inschrijfformulier vermelde naam zal hiervoor worden gebruikt. 


    In een jaarlijkse bijeenkomst voor alle leden van de Club van 50 wordt onder meer de bestemming van de inleg bepaald.

  • Reglement

    Reglement Club van 50 W.V.V. Constantia.
     

    Artikel 1 - Doelstelling 
    De doelstelling van de Club van 50 is om jaarlijks middels een financiële bijdrage bepaalde projecten of faciliteiten te kunnen realiseren voor W.V.V. Constantia.


    Artikel 2 - Contributie, Lidmaatschap en Opzegging 

    De middelen van de Club van 50 worden opgebracht door de leden van de Club van 50 door het betalen van contributie voor het lidmaatschap. De contributie bedraagt € 50,-- per lid per lopend competitiejaar van 1 juli t/m 30 juni. De contributie moet worden betaald voor 1 oktober van het lopend competitiejaar en wordt geïncasseerd zoals bij aanmelding is aangegeven (contante betaling, bank/giro overschrijving of automatische incasso). Opzegging van dit lidmaatschap dient te gebeuren voor   1 juni voorafgaand aan het boekjaar waarin men de opzegging in wil laten gaan. Opzegging dient schriftelijk te gebeuren bij de secretaris van de commissie. Zolang van een lid geen opzegging wordt ontvangen, wordt diens lidmaatschap elk jaar stilzwijgend verlengd. Een ieder die niet aan zijn financiële verplichtingen voldoet, na eerst een aanmaning te hebben gehad, zal worden geroyeerd als lid van de Club van 50.

    Lid van de Club van 50 kunnen zijn individuele personen maar ook bedrijven of instellingen dan wel groepen van personen die als zodanig onder een eigen tenaamstelling lid willen zijn. Rechtspersonen en groepen van personen hebben in de besluitvorming van de Club van 50 één stem. Bij verhindering van een rechtspersoon mag er een vervanger worden afgevaardigd, dit dient vooraf bij de commissie gemeld te worden. 


    Artikel 3 - Commissie 
    De commissie van de Club van 50 bestaat uit minimaal 4 personen. Deze personen verdelen onderling de functie van voorzitter, secretaris met de daarbij behorende taken. Bij een gelijk aantal stemmen is de stem van de voorzitter doorslaggevend. De penningmeester van W.V.V. Constantia draagt zorg voor de boeking en het beheer van de lidmaatschapsgelden. Leden van de commissie moeten lid zijn van de Club van 50. Een bestuursperiode van een commissielid bedraagt minimaal 3 jaar. Na de bestuursperiode van 3 jaar kunnen de commissieleden zich weer herkiesbaar stellen. Commissieleden worden benoemd tijdens de jaarlijkse ledenvergadering. Voorzitter en secretaris mogen niet gelijktijdig aftreden.


    Artikel 4 - Besteding gelden en controle 

    De opbrengsten van de jaarlijkse contributie worden bij voorkeur in zijn geheel besteed aan een of meerdere doelen als beschreven onder Artikel 1 Doelstelling. Niet uitgegeven gelden worden door de penningmeester beheerd voor besteding op een later tijdstip. Jaarlijks wordt de besteding van de gelden gecontroleerd door de kascommissie van W.V.V. Constantia.


    Artikel 5 - Verdeling gelden 

    Leden van de Club van 50 kunnen voorstellen doen voor de besteding van de ingelegde gelden. Bij de uitnodiging van de ledenvergadering zit een formulier om voorstellen in te dienen. Minimaal vier weken voor de ledenvergadering dienen de voorstellen van de leden bij de commissie ingediend te zijn. Deze voorstellen worden door de commissie en het hoofdbestuur getoetst. Twee weken voor de ledenvergadering zal aan de leden bekend gemaakt worden op welke voorstellen de leden kunnen stemmen tijdens de ledenvergadering. Meerderheid van de stemmen van de aanwezige leden tijdens de ledenvergadering voor een voorstel is doelbestemming van het geld. Indien er na een stemming geen meerderheid is of indien de stemmen staken beslist uiteindelijk de commissie. De uitvoering van een voorstel wordt in samenwerking gerealiseerd met vrijwilligers, de commissie en het hoofdbestuur.


    Artikel 6 – Werving

    Ieder lid kan potentiële kandidaten voor de Club van 50 aandragen bij een van de commissieleden. Actieve werving wordt verricht door de commissieleden maar ook anderen kunnen nieuwe leden voordragen.
     

    Artikel 7 - Vergadering 
    De commissie van de club van 50 schrijft tenminste eenmaal per jaar een ledenvergadering uit. Deze zal medio mei van ieder jaar plaats vinden.
     

    Artikel 8 - Boekjaar 
    Het boekjaar van de club van 50 loopt per jaar van 1 juli t/m 30 juni.


    Artikel 9 – Aansprakelijkheid

    De Club van 50 valt onder W.V.V. Constantia en deze blijft dan ook ten aller tijden aansprakelijk.


    Artikel 10 - Wijziging Reglement 

    Het reglement kan worden gewijzigd indien de meerderheid van de aanwezigen leden tijdens de algemene ledenvergadering hiermee akkoord gaat. Voorstellen tot wijziging van het reglement dienen minimaal vier weken voorafgaand aan de ledenvergadering schriftelijk kenbaar gemaakt te worden bij de commissie. Twee weken voor de ledenvergadering zal aan de leden bekend gemaakt worden welke artikel(en) er in het reglement eventueel gewijzigd kunnen worden.


    Artikel 11 - Ontbinding Club van 50
    Bij ontbinding van de Club van 50 komen de op dat moment beschikbare gelden
    ten goede van W.V.V. Constantia.


    Artikel 12 - Hardheidsclausule 
    In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist de commissie. Tijdens de ledenvergadering wordt jaarlijks verslag gedaan van die bijzondere gevallen.


     
    Vastgesteld en goedgekeurd door de leden van de Club van 50 tijdens de eerste ledenvergadering dd. 27-02-2013.

  • Leden

    Leden Club van 50 W.V.V. Constantia 

    Tiny Rooijendijk 

    Van der Zanden Advies 

    Ronnie Geene 

    Karin Geurts 

    Jan en Ineke van Haare 

    Frank Gerrits 

    Driek Reijnen 

    Has Pijnappels 

    Peter Graat 

    Agro Jansen 

    Jan Pluk 

     Koert Knoops 

    Jan Aben 

    Toon Arts 

    Jan Prinsen 

    Onbekend 

    Piet Graat 

    Marco Pijnappels 

    Selectie Constantia 

    Maurice Oteman 

    Tiny Klomp 

    Henk Laarakkers 

    Lowie van Duijnhoven 

    Grad Selten 

    Luuk van Haare 

    Schoolstraat 6 (Schakel 68) 

    Toon Meijer 

    Henri Ebben 

    Henk Pijnappels 

    Tiny Willems 

    Jan Siroo 

     Henk v Gemert 

    Henk van der Cruijsen 

    Math Klomp 

    Marius en Ans Gerrits 

    Tiny Poels 

    Koos Aben 

    Poemel 

    Fick 

    Henk Selten 

    Jol Former 

    Krimlinde 9/11 

    Sjaak Aben 

    Jan Willems 

    Rob 

    Cruijsen ten Haaf 

    Patrick Daverveld Sportmassage 

    Lellik 

    Johan Linders 

    Fam. van Schipstal 

    Peter Lenkens 

    Tien-Nelly Wientjens 

    Gerry en José 

    Toon/Carla 

    Frank Schoen 

    Harm v Boekel 

    Rob en Janine 

    Pluimveebedrijf Vloet 

    Bon 

    Schim 

    Zieki 

    Raymond Antonis Witgoedservice 

    Ton & Tijs Aben 

    Piet en Maria Willems 

    Cor Selten 

    Jan van den Broek 

    Max en Annie 

    Jos Hendriks 

    Tom Geurts 

    Henk vd Burgt 

    Marly en Willy 

    Sjaak Wienen (Wijnen) 

    Henk Schoen 

    Maikel / Brian 

    Geert Derks 

    Lelivelt 

    Toine Aben 

    Fam. Koenen 

    Mar-Jan 

     Martien van der Heijden 

    Will Derks 

     Peter & Karin Arts 

     Theo v Roosmalen 

     Pieter Weren 

    Ad & Elly Bonaire

    Eric Hendriks