• SAMEN 

    CONSTANTIA!

  • Constantia 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gemert, Dennis vanOverige stafTeammanager
    Knoops, KoertOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 10:00Menos 3 - Constantia 5Sportpark Peelvreugd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Constantia 5 - FC de Rakt 8
  • Poulestanden Constantia 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSV 7321010377
    2Excellent 43201163136
    3Olympia'18 7311112664
    4Constantia 53003127-260

    Poulestanden Constantia 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana Mill 543102361710
    2HBV 5330013589
    3SV DWSH'18 6321010377
    4Venhorst 5421114957
    5Odiliapeel/Braks Groep 33201175126
    6Handel 4320110556
    7Boekel Sport 94202171526
    8Menos 342021722-56
    9FC de Rakt 84103131123
    10Constantia 54103161513
    11Volkel 74013827-191
    12VCO 34004237-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baltussen, TwanTeamspeler
    Biemans, RobinTeamspeler
    Boom, Mart van denTeamspeler
    Claassen, JeroenTeamspeler
    Claassen, LeonTeamspeler
    Cornelissen, BartTeamspeler
    Heijden, Wouter van derTeamspeler
    Hendriks, JoostTeamspeler
    Hendriks, NicoTeamspeler
    Jilesen, JorisTeamspeler
    Jozephs, BramTeamspeler
    Kolk, Gijs van deTeamspeler
    Kolk, Luc van deTeamspeler
    Mil, Kevin vanTeamspeler
    Nooijen, RubenTeamspeler
    Zanden, Maurice van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Menos 3

    VS

    Constantia 5

    22 november 202010:00 uur
    Sportpark Peelvreugd veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Constantia 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd